تبلیغات
ابزار رایگان وبلاگ ܓ✿ همه چیز در مورد «جوووودی»ܓ✿ - با جودی آشنا شوید

ܓ✿ همه چیز در مورد «جوووودی»ܓ✿

♥♥تقدیم به همه هواداران جودی دمدمی♥♥ اولین وب فارسی جودی مودی ♥♥

با جودی آشنا شوید

سلااااااام
امیدوارم کتاب های جودی دمدمی رو خونده باشید
در پله اول معرفی میکنم:
!1- جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد
2- جودی مشهور می شود
3- جودی دنیا رو نجات می دهد
4- جودی آینده رو پیشگویی می کند
5-  جودی دکتر می شود
6-  دور دنیا در هشت روز و نصفی
7- جودی به کالج می رود
8- جودی کاراگاه می شود
توضیح درباره ی هر قسمت :
1-اگر قورباغه‌ای روی دستت جیش كرده می‌توانی عضو انجمن مخفی بشویجودی و دوستانش انجمنی مخفی تشكیل می‌دهند. تنها شرط عضویت در این انجمن این است كه قورباغه‌ای روی دستت جیش كند!
جودی و دوستانش برای تهیه‌ی نقشه‌ای درباره‌ ی شهر، خانواده و انجمنی كه عضوش هستند، وارد ماجراهای جالب و بامزه‌ای می‌شوند...
اینم عکسش: 2- دوست‌داری عكست توی روزنامه‌ها چاپ شود؟ جسیكا، همكلاسی جودی، در مسابقه مقام اول را به دست می‌آورد و عكسش هم در روزنامه‌ی محلی چاپ می‌شود. جودی هم به فكر می‌افتد كه كاری كند تا مشهور شود و عكسش را در همه‌ی روزنامه‌ها چاپ كنند.
و جودی برای مشهور شدن، چه كارها كه نمی‌كند!
اینم عکسش: 


3
- هر دقیقه به اندازه‌ی هفتاد زمین فوتبال درخت قطع می‌شود جودی سر كلاس ناگهان می‌شنود كه جنگل‌های استوایی در خطر نابودی هستند. وقتی می‌فهمد كه گونه‌های كمیاب طبیعت هم در خطرند ولی آدم‌ها زباله‌سازند، بیش‌تر می‌ترسد. و حالا جودی به فكر نجات دنیا افتاده است...
اینم عکسش:  4- انگشتر من پیشگویی می‌كند !جودی دمدمی یك «انگشتر حال‌نما» جایزه می‌برد. هركس نگین انگشتر را فشار دهد، رنگ نگین عوض می‌شود و انگشتر حالش را نشان می‌دهد.
جودی می‌خواهد به كمك این انگشتر آینده‌ی دیگران را پیشگویی كند. جالب اینكه بعضی از پیشگویی‌هایش درست از آب درمی‌آید!
اینم عکسش:  


5- تو چطوری می‌خواهی شكمش را جراحی كنی!جودی دمدمی امروز تصمیم گرفته كه در آینده دكتر شود. از خوش‌شانسی‌اش، معلم علوم از بچه‌ها می‌خواهد كه هركس درباره‌ی بخشی از بدن انسان تحقیق كند. 
اما دردسر از جایی شروع می‌شود كه جودی تصمیم می‌گیرد تحقیق خود را با یك عمل شروع كند. او می‌خواهد شكم قورباغه‌ی برادرش را باز كند تا دل و روده‌اش را ببیند و دوباره آن را بخیه بزند!

اینم عکسش:  
6- دوست خوب یا دشمن خوب؟

ایمی نیمی دوست جدید جودی، او را در انجمن اسم- من- یك- شعر- است عضو می‌كند. جودی آن‌قدر با ایمی صمیمی می‌شود كه نمی‌تواند از او دل بكند. اما لاكی و فرانك هم كه حسودی‌شان شده با جودی قهر می‌كنند. آن‌ها قرار بود با هم روی پروژه‌ی «دور دنیا در هشت روز» كار كنند، اما حالا؟... داستان پیچ خورد، نه؟


اینم عکسش:  


7-بدرود جودی دمدمیِ كلاسِ سومِ عهد بوق!

جودی دمدمی حوصله ندارد؛ حال  حوصله‌ی ریاضی را كه هیچ رقم! به جای آقای تاد دوست‌داشتنی، معلم جدیدی آمده كه به نظرش، هم ریاضی جودی افتضاح است و هم رفتارش!


اینم عکسش:  

8- بروید کنار! جودی کارآگاه وارد می شود!هم آقای چیپس، سگ اداره ی پلیس گم شده و جودی شک ندارد که دست دزدهای بین المللی در کار است.
جودی تصمیم می گیرد با دوست هایش یک گروه کارآگاهی تشکیل دهد و دست دزدها را رو کند. او برای این کار یک نقشه ی معرکه کشیده...اینم عکسش:  


اینم عکس ۵ جلد جودی دمدمی:فکر کنم این سری جدید جودی باشه با استینک......

1- برف؟ آن هم بعد از صدسال؟ محاله!

جودی دمدمی برای بابانوئل فهرستی بلندبالا آماده می کند. استینک ولی دلش فقط یک چیز می خواهد: برف. صدسال است توی شهرشان برف نبارید و انگار دیر همه آن را از یاد برده اند. اما نه، امسال پستچی جدیدی به محله شان آماده که اسمش بابابرفی است و قیافه اش هم شبیه یک جن کوتوله است.


اینم عکسش:


2- با شوما هستم آتیش پاره ها! گوش بدین به من!وقتی خانواده ی دمدمی به جزیره ی اکالیپوک می رسند، دزد دریایی یک چشم عجیب و غریبی با نقشه ی گنج به استقبال شان می آید. اما در جزیره، تنها جودی و استینک نیستند که دنبال غنیمت دزدان دریایی می گردند. آیا ان ها می توانند پسر قدبلنده و دختر باهوشه را شکست دهند و گنج را پیدا کنند؟


اینم عکسش:  


والبته کل این پست رو به همراه یک بخش از شناسنامه کتاب استینک و جودی «بخش مگان و محبوبه نجف خوانی» ازوبلاگ http://loverwinx.mihanblog.com/post/166گرفتم

[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 04:11 ب.ظ ] [ جودی ] [ دیدگاه های زیبای شما() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز

كد ماوسکد بارش گل

کد تغییر شکل موس